Klientu apkalpošanas centrs: t. +371 29-136-005, info@rimpeks.lv
Reģistrācija
 

Rimpeks vēsture

Kompānija tika dibināta 1993.gadā un uzsāka savu darbību piecu darbinieku sastāvā ar sākotnējo mērķi importēt un izplatīt Latvijā kvalitatīvus, pasaulē pazīstamus kancelejas preču zīmolus.

Sekojot uzņēmuma uzstādītai misijai, sākot ar pirmo darbības gadu tika likti pamati veiksmīgas un ilgstošas sadarbības uzsākšanai ar kompānijas dīleriem, lielākā daļa no kuriem, tai skaitā arī vieni no pirmajiem kompānijas klientiem, ir Rimpeks sadarbības partneri arī šodien.

Dinamiski attīstoties, šodien Rimpeks pamatdarbības veids ir biroja un kancelejas preču izplatīšana korporatīvajiem klientiem un ar to saistītie pakalpojumi, vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība, preču tirdzniecība web-veikalā.

2013. gads

Rimpeks svin 20 gadu jubileju kopā ar partneriem. Paldies par Jūsu ieguldījumu kompānijas attīstībā un izrādīto uzticību visu šo gadu garumā!

2009. gads

Rimpeks, viens no dažiem biroja preču piegādātājiem Latvijā, uzsāk patstāvīgi importēt biroja papīru (UPM Office®, Inacopia®) no UPM un Portucel ražotāju rupnīcām.

Organizēta loģistikas sistēma veiksmīgi nodrošina līdz 190 pasūtījumu piegādēm dienā visā Latvijā.

2008. gads

Tiek palaista otrā, modernizētā elektroniskā veikala www.rimpeks.lv versija ar integrēto Klientu strukturvienību iepirkumu administrācijas sistēmu un daudzveidīgām funkcijām Klientu iepirkumu kontrolei.

Kompānija atzīmē 15 gadu jubileju!

2007. gads

Paplašinot pakalpojumu klāstu kredītiestādēm, Rimpeks uzsāk piedāvāt preču glabāšanas pakalpojumus, t.i. Klientu specializēto produktu - firmas veidlapu, reklāmas materiālu, preču ar logotipu utt., pieņemšanu uzglabāšanai noliktavā, to uzskaiti, pasūtīšanas iespējas nodrošināšanu e-katalogā, piegādi.

2006. gads

Attīstot reklāmas suvenīru izgatavošanas pakalpojumu nozari, 2006.gadā Rimpeks kļūst par PSI (Vispasaules reklāmas asociācijas) biedru.

2005. gads

Rimpeks iegādājas papildus noliktavu, kas aprīkota ar četru līmeņu preču glabāšanas sistēmu. Pastāvīgi noliktavā tiek turētas ap 5000 preču pozīcijas, garantējot Klientiem plašu preču sortimentu un preču pieejamību noliktavās.

Tiek modernizēts lielveikals, ievērojami palielinās kompānijas autoparks.

2003. gads

Rimpeks svin savu 10 gadu jubileju kopā ar ilggadējiem sadarbības partneriem - tirgotājiem no visas Latvijas!

Tiek izveidots elektroniskais veikals www.rimpeks.lv. Rimpeks iekļauj pastāvīgā sortimentā ErichKrause® produkciju un kļūst par ErichKrause® zīmola oficiālo izplatītāju Latvijā.

2002. gads

Kompānijā strādājošo - savas nozares speciālistu skaits sasniedz 70. Rimpeks piedāvātā produkcija tiek izplatītā vairāk nekā 150 tirogtājiem visā Latvijā. Biroju apgāde ar kancelejas un biroja precēm, kā arī saistītiem pakalpojumiem, tiek nodrošināta ap 2000 korporatīvajiem Klientiem.

Paplašinot pakalpojumu klāstu, 2002.gadā Rimpeks KP uzsāk biroja mēbeļu tirdzniecību.

2001. gads

Kompānija ieņem stabilu pozīciju vadošo biroja preču piegādātāju vidū Latvijā. 2001.gadā 15.augustā Rīgā, Pildas ielā 16 tiek svinīgi atklāts viens no lielākajiem kancelejas preču tirdzniecības centriem Baltijā.

Jaunajā tirdzniecības centrā atrodas lielveikals ar plašu biroja un skolas preču sortimentu, noliktava, no kuras tika nodrošināta preču piegāde vairumtirgotājiem un korporatīvajiem klientiem, kompānijas birojs.

2000. gads

Rimpeks kļust par Eiropas līderi preču zīmes Pentel® produkcijas izplatīšanā, par ko tiek apbalvots.

1997. gads

Kompānija paplašinās, pārvacoties uz jaunām telpām Barona ielā 130.

Tiek organizēta centralizēta bezmaksas preču piegāde visa Latvijā. To veiksmīgi nodrošināja pirmā kompānijas piegādes mašīna (5-7 preču piegādes dienā).

1997.gadā kompānija paplašina savas darbības specializāciju, sākot aktīvi darboties korporatīvo klientu apkalpošanas segmentā. Rīgas centrā atvērās mazumtirdzniecības veikals.

Tiek izdots pirmais Rimpeks KP biroja preču pilnkrāsas drukas katalogs.

1996. gads

Kompānija saņem ekskluzīvas tiesības uz pasaulē pazīstamo preču zīmju Parker® un Waterman® importēšanu un izplatīšanu Latvijas tirgū.

Tiek uzsākta sadarbība ar jaunu auditoriju – Rīgas birojiem.

1995. gads

Firma Rimpeks KP, viena no pirmajām Latvijā kancelejas preču tirdzniecības kompāniju vidū, uzsāk izdot biroja preču katalogu, kā arī viena no pirmajām, ieved svītru kodu sistēmu uz visām precēm.

Kompānijas darbinieku skaits dubultojas un komanda pārceļas uz jaunu biroju, kas atrodas Blaumaņa iela 11/13. Turpat tika atvērts veikals un izvietota noliktava.

1994. gads

1994.gadā pirmo reizi Latvijā tika ievesta pasaulē pazīstamās preču zīmes Pentel® produkcija - augstas kvalitātes japāņu rakstāmpiederumi un kancelejas preces.

Importētās Pentel® produkcijas popularitāte Latvijas patērētāju vidū un veiksmīga pārdošanas pieredze bija pamats sadarbības uzsākšanai ar citiem ārzemju piegādātājiem.

Meklējot jaunus partnerus, kompānijas dibinātāji pirmo reizi dodas uz pasaules kancelejas preču izstādi, kas notiek Frankfurtē, Vācijā, kļūstot par ikgadējiem šīs izstādes viesiem.

Par vienām no pirmajām preču zīmēm, kuras uzsāka piedāvāt Latvijas tirgū kļuva Durable®, Schneider®, Universal®, Ecobra®, Mondial Lus® u.c.

1993. gads

Pirmo reiz Latvijā, lai personīgi iepazītos ar Rimpeks – jaunu un perspektīvu kompāniju, ierodas pārstāvis no pasaulē pazīstamās japāņu rakstāmpiederumu kompānijas Pentel. Kā rezultātā, Pentel kļūst par pirmo Rimpeks pārstāvēto zīmolu, turklāt nākamos gados Rimpeks saņem ekskluzīvas tiesības Pentel zīmola izplatīšanai Latvijā.

Pirmajā darbības gada kancelejas preču importēšanu Latvijā un sadarbības partneru - preču izplatītāju meklēšanu Rimpeks dibinātāji nodrošina personīgi, ar savu pirmo firmas transportlīdzekli. Pirmais Rimpeks Klients - „Jēkabpils Grāmata”.

Copyright 2007 SIA “Rimpeks KP”
All rights reserved. True-Vision