Klientu apkalpošanas centrs: t. +371 29-136-005, info@rimpeks.lv
Reģistrācija
 

Rimpeks šodien

Vairāk kā 20 gadu pieredze biroju un kancelejas preču tirdzniecībā.

Šogad aprit jau 22 gadi kopš Rimpeks KP ir uzsācis savu darbību Latvijā. Šo gadu laikā esam sasnieguši un nostiprinājuši savas pozīcijas Latvijas vadošo biroja un kancelejas preču piegādātāju vidū.

Šodien Rimpeks KP pamatdarbības veids ir biroja un kancelejas preču izplatīšana korporatīvajiem klientiem un ar to saistītie pakalpojumi, vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība, preču tirdzniecība web-veikalā.

Mūsu Klienti

Veiksmīgi apkalpojam vairāk nekā 1500 klientus visa Latvijā, kuru vidū ir kredītiestādes, apdrošināšanas sabiedrības, ražošanas un citi lieli uzņēmumi, valsts un pašvaldību uzņēmumi, vidējie un mazie uzņēmumi, mācību iestādes.

Mūsu piedāvātā produkcija tiek izplatīta vairāk nekā 150 tirgotājiem visā Latvijā, tādiem kā, SIA Jānis Roze SIA, Grāmatu nams Valters un Rapa, SIA Apgāds Zvaigzne ABC, Alba Ltd., SIA Eta Centrs, sia Ventspils grāmatnīcas, veikalu tīkli Skai Baltija SIA, Maxima Latvija SIA, Prisma Latvija AS, Cenuklubs.lv u.c.

Mūsu sortiments

Ilgtermiņa sadarbība ar pasaulē pazīstamiem ražotājiem, kas garantē piedāvātās produkcijas kvalitāti un atbilstību Eiropas Savienības kvalitātes standartiem, ļauj nodrošināt plašu, kvalitatīvo preču sortimentu:

 • biroja papīru, dažādus papīra izstrādājumus,
 • rakstāmpiederumus,
 • mapes un dokumentu sakārtotājus,
 • biroja piederumus,
 • konferenču un tirdzniecības piederumus,
 • mākslas un rasēšanas piederumus,
 • kārtridžus,
 • saimniecības un pārtikas preces,
 • skolas preces, mākslas un rasēšanas piederumus,
 • biroja tehniku, mēbeles.

Kompānijas pārstāvēto produkcijas zīmolu skaits sasniedz 200. Rimpeks KP ir tādu pasaulē pazīstamo preču zīmju oficiālais izplatītājs Latvijā, kā Pentel®, Schneider®, Esselte®, Leitz®, Rapid®, 3M®, Post-it®, Scotch™, Bantex®, Parker®, Waterman®, Rotring®, Durable®, ErichKrause®, Oxford®, Citizen®, Universal®, Plus®, Apli®, Jovi®, Kоh-i-Noor® u.c.

Esam viens no dažiem biroja preču piegādātājiem Latvijā, kas patstāvīgi importē no ražotāju rūpnīcām biroja papīru (UPM Office®, Inacopia®).

Pastāvīgi noliktavā ar kopējo platību 1200m2, tiek uzturētas vairāk nekā 4500 preču pozīcijas. Tas ļauj Klientiem garantēt plašu preču sortimenta piedāvājumu un preču pieejamību.

Kompleksa biroju apkalpošana

Izvirzot par galveno mērķi mūsu Klientu vajadzības, nodrošinam kompleksu biroja apkalpošanu, sniedzot plašu saistīto pakalpojumu klāstu:

 • ātra biroja un skolas preču piegāde,
 • kārtridžu uzpilde,
 • pasūtījumu noformēšanas iespējas web-katalogā www.rimpeks.lv,
 • lietišķo dāvanu, reklāmas suvenīru, speciālo produktu ar uzņēmumu logotipiem izgatavošana,
 • noliktavas glabāšanas pakalpojumi, t.i. Klientu specializēto produktu (preces ar logotipu, veidlapu, reklāmas materiālu utt.) pieņemšana uzglabāšanai noliktavā, uzskaite, piegāde,
 • Klientu strukturvienību iepirkumu administrācijas sistēma e-veikalā www.rimpeks.lv.

Akcijas piedāvājumi Klientiem

Nepartraukti rīkojam akcijas visdažādākajām produktu grupām ar atlaidēm, bezmaksas kancelejas precēm, noderīgām balvām, lai katrs Klients varētu izvēlēties sev piemērotāko.

Klientu ērtībai regulāri tiek izdots Rimpeks KP biroju preču katalogs.


Šobrīd ir pieejams biroja preču katalogs - „BIROJS 2018-2019”!


Jaunajā katalogā atradīsiet plašu pasaulē pazīstamo ražotāju biroja un kancelejas preču klāstu, kā arī saimniecības un pārtikas preces, mēbeles, biroja tehniku, kārtridžus un skolas preces.

Lai atvieglotu Jūsu izvēli, katalogā ievietojām noderīgu informāciju par precēm, to īpašībām un citiem interesantiem faktiem, īpaši izcelām 2018.gada jaunumus un zaļos produktus - videi draudzīgas preces, kas izgatavotas pilnībā vai daļēji no pārstādātiem jeb pārstrādājamiem materiāliem.

Lai pasūtītu katalogu, lūdzu aizpildiet kataloga pasūtījuma formu:

Pasūtīt
katalogu

Copyright 2007 SIA “Rimpeks KP”
All rights reserved. True-Vision